מולטימדיה

בעולם הטכנולוגי של המאה ה-21, מערכות מולטימדיה הן כלי מרכזי להעברת מסרים ללקוחות ועובדי הארגון. שיחות ועידה, שיתוף מדיה, מצגות, מערכות אודיו וכלים נוספים, מאפשרים להציג תוכן באופן יעיל ומרשים, וגם מהנה יותר מאי פעם.

מערכות אלו גלויות לעין, וכוללות אמצעים כמו מסכים, רמקולים ומקרנים. הן צריכות לספק חווית צפייה ושמיעה איכותית ביותר, אך גם לשמור על העיצוב האדריכלי של החלל.

מערכות המולטימדיה משתלבות כיום במערכות התקשורת והמחשבים, ויוצרות מערכת אחודה על גבי רשת התקשורת (Unified Communication). תכנון מערכות אלו דורש התמחות בכל התחומים, ראייה רחבה ומבט-על של הפרויקט – מלפניו, מצדדיו ומאחוריו. 

מדיה קומפאס מתמחה בשירותי ייעוץ, תכנון וניהול מערכות מולטימדיה. אנו מביאים לשולחן הבנה מעמיקה במערכות תקשורת, מחשוב ומולטימדיה, ושלושים שנות ניסיון בתכנון פרויקטים במגזר הציבורי, העסקי והאקדמי. 

שירותינו כוללים שלושה שלבים: 

ייעוץ ואפיון. בשלב זה, נבחן ונגדיר את דרישות הלקוח וצרכי המולטימדיה בפרויקט, עד הפרט האחרון. שלב זה נועד להבטיח שהפרויקט יעמוד ביעדים ובתקציב. הוא כולל פגישות עם הלקוח, האדריכל וגורמי המקצוע השונים, על מנת להגדיר את צרכי הפרויקט, לקבוע קונספט טכנולוגי ולהכין אומדן תקציב ראשוני. 

תכנון. על בסיס האפיון, נכין פרוגרמה טכנולוגית של מערכות המולטימדיה בפרויקט, בהתאם לאופי הפעילות המתוכנן. שלב זה כולל:

תכנון מוקדם: פגישות ותיאום עם הלקוח, האדריכל ומתכנני מערכות החשמל ומיזוג האוויר, כדי להתאים את התכנון להחלטות, להקצות חללים למערכת, ולבצע שינויים במידת הצורך. 

תכנון סופי: הכנת תוכניות וסכמות סופיות, המתארות את מערכות המולטימדיה השונות, והכנת אומדנים מוקדמים. 

תכנון מפורט: הכנת תוכניות מפורטות על גבי תוכניות המבנה, למכרז ולביצוע.
בסיום שלב זה, יועברו לידי הלקוח מסמכי תכנון מפורטים, כולל מפרטים טכניים וכתבי כמויות (באקסל);
אומדן למכרז ומסמך בקשה לקבלת הצעות; תוכניות בקבצי אוטוקאד על גבי התוכניות האדריכליות; ומסמכי הנחיות ודרישות ממהנדסים וקבלני ביצוע, לתיאום מערכות המולטימדיה עם יתר המערכות בפרויקט.

ניהול ופיקוח. עם השלמת התכנון, נפקח ונלווה את התהליך להקמת מערכות המולטימדיה בפרויקט. שלב זה כולל בדיקה של המענה הטכני למכרזים, מעקב אחר יישום וביצוע בהתאם לתכנון, עבודה מול גורמי המקצוע הרלוונטיים, בקרת תקציב, אישור הציוד המוצע על ידי קבלנים, סיוע בקבלת וקליטת המערכות, בדיקות איכות, וליווי שוטף עד אישור מסירת פרויקט וגמר ביצוע.  

מדיה קומפאס מבטיחה לפרויקט שלך ליווי של יועץ מקצועי, האחראי לכלל ההיבטים הטכנולוגיים של מערכות המולטימדיה, ומגשר בין צרכי הלקוח לבין הדרישות הטכניות והעיצוביות. אנו כאן כדי לייעל את העבודה, לצמצם עלויות ולוחות זמנים, ולהבטיח לכל פרויקט פתרון יעיל ושלם, שעובד מצוין, ונראה נהדר.

פרוייקטים במולטימדיה

דברו איתנו