אנחנו מגשרים בין החזון שלכם,
לבין הפתרונות הטכנולוגיים.

אנחנו מקשיבים לכם, לומדים את סביבת העבודה, מבינים לעומק את דרישות ואילוצי הפרויקט, ומתכננים לכם את הפתרונות הטכנולוגים המדויקים ביותר לפרויקט שלכם.
השירות שלנו מבוסס על הראיה הרחבה והמערכתית שלנו. הניסיון והמומחיות שלנו, מאפשרים לנו להעניק לכם את הביטחון, שבכל פרמטר של התכנון הטכנולוגי בפרויקט תקבלו את המענה החכם ביותר והמתקדם ביותר, תוך תשומת לב משמעותית לפן העיצובי, ובהתאמה מושלמת לפרויקט שלכם.
שיטת העבודה שלנו תחסוך לכם זמן, כסף וטעויות שנובעות מנפילה בין הכסאות, ומהעדר ראיה כוללת. 

מרכזי שליטה ובקרה

מומחים בניתוח ואיפיון הצרכים התפעולים והמבצעיים של מרכז הבקרה, ותכנון של הפיתרון מקצה לקצה.
תיכננו מרכזי שליטה ובקרה מהגדולים בארץ. מרכזים בחיל האוויר, במכון הגיאולוגי, דיפו 25, וכן בחו"ל. 

פרוייקטים

מרכזי הדרכה וסימולציה

בזכות הניסיון הרב שצברנו בתכנון מרכזי הדרכה וסימולציה, אנחנו מביאים היכרות עמוקה עם הדרישות המיוחדות והמורכבות של פרויקטים אלו.  אנחנו מומחים במערכות תקשורת, מחשוב ומולטימדיה, וכן במערכות צילום, הקלטה, תיעוד וניהול הדרכה.

פרוייקטים

מרכזי כנסים וחדרי ישיבות

מומחים בתכנון מרכזי כנסים וחדרי ישיבות, באופן שמשלב בין רמה פונקציונלית גבוהה לבין עיצוב מוקפד. כך שהטכנולוגיה תתמוך בכל הצרכים המקצועיים והתפעוליים, תוך הקפדה על ההיבט האדריכלי והעיצובי. 

פרוייקטים

פרויקטים של תשתיות לאומיות וביטחוניות

מומחים בתכנון וניהול פרויקטים טכנולוגיים הכוללים שילוב מערכות מידע, מולטימדיה, תקשורת, ובקרה, המחייבים התמחות מעמיקה בכל הדיסציפלינות, וראיה כלל מערכתית. ניסיון רב בעבודה מול גופים גדולים (משרדי ממשלה, רשויות, חברות), ובמערכת הרגולציה והרשויות. 

DATA CENTER

מומחים בתכנון DATA CENTERS בטכנולוגיות המתקדמות ביותר, לאורך השנים תכננו DATA CENTERS למחשבי על בצפיפות גבוהה מאוד ועתירי הספקים, ועד ל- DATA CENTERS הגדולים של צה"ל. כתבנו את תקן ה- DATA CENTERS של צה"ל,

דברו איתנו