פרויקטים לאומיים וביטחוניים

פרויקטים של תשתיות לאומיות וביטחוניות הם פרויקטים גדולים, מורכבים, ובעלי השפעה ארוכת-טווח ברמה האזורית או הארצית. 

תכנון המעטפת הטכנולוגית של מערכות כמו מרכזי תחבורה, בתי חולים, מחנות צבאיים, שדות תעופה, נמלים, תשתיות משאבי טבע, הוא אתגר מקיף ביותר. לרוב, הוא משלב את כל סוגי פתרונות המחשוב והטכנולוגיה: דאטה סנטר, חדרי בקרה, חדרי ישיבות, משרדים, רשתות תקשורת ובקרה מורכבות, ועוד. 

בפרויקטים בסדר גודל כזה, נדרשת התמחות בכל המערכות הטכנולוגיות ותשתיות התקשורת הרלוונטיות, וכן היכרות מעמיקה עם המערכות הסובבות והמשיקות. כמו כן, נדרש כאן ניסיון רב בעבודה מול גופים גדולים (משרדי ממשלה, רשויות, ספקיות שירותים ברמה הלאומית), ובתהליכי עבודה מול מערכת הרגולציה והרשויות. בנוסף, חובה להכיר לעומק את נושא אבטחת המידע, שהוא בעל החשיבות הקריטית בפרויקטים כאלו, ותחומים משיקים נוספים, אשר משפיעים ישירות ובעקיפין על הצלחת הפרויקט. 

מדיה קומפאס היא אחת החברות היחידות בארץ שתכננו מערכות מחשוב וטכנולוגיה בפרויקטים בסדר גודל כזה, בארץ ובחו"ל. בחירה במדיה קומפאס מרכזת את תכנון המערך הטכנולוגי בידי גורם מקצועי אחד, בעל ראייה רחבה, מעמיקה וכוללת. זה מאפשר לצמצם את מספר היועצים בפרויקט, ובכך לייעל ולקצר את משך התכנון, להקטין את הסיכון שמידע או פעולות "ייפלו בין הכיסאות", ולחסוך זמן ועלויות. 

ניסיוננו בעבודה על פרויקטים מסוג זה, מול גופים גדולים והנהלות בכירות, מאפשר לנו גם להבין היטב מה באמת חשוב בפרויקט, ולתכנן פתרונות בהתאם. לעולם לא "נחזיר" בעיה ללקוח. אנו מלווים כל היבט בפרויקט, לכל אורכו, עד השלמתו המוצלחת.

פרוייקטים בפרויקטים לאומיים וביטחוניים

דברו איתנו