אסותא – בית הספר למקצוענות רפואית

הלקוח: אסותא מרכזים רפואיים
תאריך השלמה: 2014

בינואר 2014 פתחה אסותא את בית הספר למקצוענות רפואית, הראשון מסוגו בארץ ובעולם. החזון שליווה את הקמת בית הספר היה הובלת המצוינות ברפואה, בניהול שירותי בריאות ובמקצוענות. 

מדיה קומפאס נבחרה לתכנן את מערכת התקשורת, האבטחה והמולטימדיה של בית הספר. 

בית הספר למקצוענות רפואית כולל שלוש כיתות שניתן לחבר אותם (בלחיצת כפתור) לכדי חלל סמינריוני גדול. כל כיתה מצוידת בכל המכשור המתאים המאפשר למידה נוחה (מערכת הגברה, הקרנה והקלטה), פאנל בקרה בשולחן המרצה (לניהול השיעור), ומצלמות שעוקבות אחרי המרצה ומאפשרות להעביר את ההרצאה (מצגת + מרצה) בשידור חי.

במסגרת חזון המצוינות של אסותא, ניתן דגש רב גם לאיכות המתקנים, העיצוב האדריכלי והאסתטיקה של בית הספר. המערך הטכנולוגי של בית הספר תוכנן ע"י מדיה קומפאס, תוך מתן דגש רב לאסתטיקה העיצובית של המקום.
ההתחשבות באסתטיקה היא שהובילה לדאוג לכך שהרמקולים יהיו שוקעים בקירות, המקרנים נעלמים בתקרה, שולחנות המרצה ניתנים להזיז (בעוד הכבלים מוסתרים מתחת לרצפה), ווילונות הצללה "נעלמים" בקו התקרה ויורדים כיחידה אחת לגבוה אחיד.

לצד בית הספר, בנתה אסותא גם את מרכז מידע ממוחשב, מוקד מכירות טלפוני ומשרדים. מדיה קומפאס תכננה גם במרכזים אלו את מערכת התקשורת, המולטימדיה (מסכי הנציגים, מסכי הקיר וכלי לניהול הפעילות) ומערכת אבטחה. מערכת האבטחה כללה בקרת כניסה (כך שניתן יהיה לפקח ולהגביל את הכניסה למקום למורשים בלבד), מצלמות אבטחה, ואבטחת מידע.

דברו איתנו