אודיטוריום באסותא רמת החייל

הלקוח: בית החולים אסותא
תאריך השלמה: 2020

בשנת  2020 נוסף לבית החולים אסותא שברמת החייל, מגדל מרפאות ובו אודיטוריום רב תכליתי גדול, הכולל כ- 200 מקומות ישיבה. באודיטוריום מתקיימים כנסים והרצאות, חלקם כוללים גם וידאו קונפרנס.

האודיטוריום של בית החולים "אסותא" ברמת החייל, תוכנן כך שניתן לחלק אותו לארבע כיתות לימוד, או להשתמש בו כאולם מליאה גדול.

מדיה קומפאס תכננה את מערכות התקשורת, המולטימדיה והאבטחה באודיטוריום. זהו הפרויקט השני שמדיה קומפאס עושה עבור ביה"ח אסותא. קדם לו "בית הספר למצוינות רפואית" שהוקם שש שנים קודם.

בהתאם לתכנון שלנו, באולם המליאה המלא, וגם בכל אחת מהכיתות בנפרד, הותקן מערך מולטימדיה הכולל:
הקרנה איכותית, ברזולוציית 4K, מתוך מקרן המוסתר כשאינו בשימוש, ועל גבי מסכי הקרנה שיורדים מהתקרה. מערכת הגברת קול דיגיטלית ואפשרות לצילום והקלטה, כך שבכל אחת מההרצאות, ניתן לצפות און ליין או במועד אוחר יותר.

על מנת להשיג את מרב האיכות והגמישות לטובת המרצים והאורחים, מערך המולטימדיה המתקדם תוכנן כך שכל היכולות שלו, כולל עיבוד הקול והבקרה, יהיו ברות שימוש לכל המליאה, וגם לכל כיתה בנפרד (או חיבור של 2-3 כיתות).

בכל כיתה תוכנן והותקן גם מסך מגע לבקרת המערכות, לרבות שליטה על התאורה והווילונות. גם כאן, עם אפשרות להפרדת הבקרה בכל כיתה, או שילוב הכיתות למצב בקרה מאוחד.

כל מערכות המולטימדיה והתקשורת, שתוכננו עבור אסותא בפרויקט זה הינן מערכות AVoverIP, כלומר הפצת האודיו – ווידאו נעשית על גבי רשת התקשורת.

האודיטוריום החדשני מספק חוויה טכנולוגית, חדשנית ומתקדמת, כראוי לבית חולים שבו רמה מקצועית ושירותית מעולה, היא הסטנדרט.

דברו איתנו