אודות מדיה קומפאס

מדיה קומפאס היא חברה לייעוץ, תכנון וניהול פרויקטים רב-מערכתיים של רשתות תקשורת ומחשוב, מולטימדיה, בקרה וביטחון. אנו מציעים ללקוחותינו כתובת אחת, ופתרון כולל לתכנון וניהול ההיבטים הטכנולוגיים בפרויקטים מורכבים.

מדיה קומפאס מתמחה במערכות תקשורת ומחשוב, מולטימדיה ובקרה, ובפרויקטים לבניית דאטה-סנטר, חדרי בקרה וחמ"לים, מרכזי כנסים וחדרי ישיבות. 

פעילותנו כוללת שלושה שירותים: 

  1. ייעוץ והגדרת דרישות המחשוב והתקשורת של הפרויקט מראשיתו
  2. תכנון המערכות והציוד הנדרשים – מתקשורת פסיבית ואקטיבית, ועד מערכות מורכבות כגון חדרי שרתים, מערכות בקרה או מולטימדיה
  3. פיקוח וניהול הביצוע בפועל, עד השלמת הפרויקט.

בכל פרויקט, אנו מספקים את הדרישות הטכניות והתקציביות למימוש התכנון האדריכלי, ומלווים את היזם או האדריכל כשותפים לדרך, במטרה להגשים את החזון הטכנולוגי והעיצובי. 

מדיה קומפאס מלווה פרויקטים מורכבים, כולל פרויקטי תשתית לאומיים וביטחוניים, בארץ ובעולם. אלו כוללים, בין היתר, פרויקטים טכנולוגיים במגזר הציבורי (משרדי ממשלה, עיריות, בתי משפט, בתי חולים, מערכת הביטחון ועמותות), במגזר האקדמי (מהאוניברסיטה העברית ועד המרכז הבינתחומי), ובמגזר העסקי (אינטל, אל-על, בזק, YES, אלביט מערכות ועוד).

מדיה קומפאס הוקמה בשנת 2010 על ידי דובי זנדמן, בעל עשרות שנות ניסיון בתכנון והקמת מערכות מחשוב, תקשורת ומולטימדיה. דובי זנדמן, בעבר מנהל שירותי תכנון בענקית הטכנולוגיה IBM, הוביל שורה של מיזמים טכנולוגיים, לפני שהקים את מדיה קומפאס, שמספקת כיום שירותי ייעוץ וניהול לחברות בנייה, ניהול פרויקטים ואדריכלות. 

מדיה קומפאס עובדת עם יועצים וגורמים מקצועיים ומובילים בתחומי האבטחה, הביטחון, הנדסת הסאונד ועוד, על מנת להבטיח את התוצאה המקצועית והמדויקת ביותר בכל פרויקט. המומחיות והאחריות שלנו הן להבין את סביבת הפרויקט, ולגשר בין חזון וצרכי הלקוח, הפתרונות הטכנולוגיים ודרישות העיצוב האדריכלי. זאת, במטרה לייעל את העבודה, לצמצם את מספר הגופים המעורבים ולחסוך בתקציב, ומעל הכל: לספק לכל פרויקט פתרון שלם ונכון מבחינה טכנולוגית, עסקית ואסתטית כאחד.

דברו איתנו